Dlaczego warto kupić Nintendo Switch?

         Z roku na rok świat gier, a w szczególności sprzętu do grania, powiększa się. Nowe technologie sprawiają, że dystrybutorzy konsol mogą wprowadzać do swoich produktów nowoczesne rozwiązania i rozprowadzać je na rynku gamingowym. Nintendo Switch jest jednym z najnowszych produktów, które w ostatnim czasie podbija również Polskę. Wielu zapalonych graczy oraz tych mniej zainteresowanych nowinkami technologicznymi zaczyna rozważać zakup Nintendo Switch, dlatego w procesie decyzyjnym warto rozważyć, czy konsola ta jest warta swojej ceny?

Nintendo na tle konkurencji

         Przyglądając się parametrom konsoli Nintendo Switch można łatwo stwierdzić, że absolutnie nie jest ona lepsza od konkurencyjnego PlayStation 4 czy Xbox One. Jednakże sprzęt ten jest wyjątkowy pod wieloma innymi względami. Przede wszystkim jego największą zaletą jest wielkość — Nintendo Switch możesz zabrać praktycznie wszędzie uprzednio wysuwając boczne panele kontrolerów. Tak zapakowana konsola jest znacznie mniejsza od swoich konkurentów i możesz zmieścić ją nawet do najbardziej wypchanego plecaka. Nintendo Switch posiada również bogatą bibliotekę gier, czego nie można powiedzieć o konkurentach — w bibliotece odnaleźć możemy zarówno tytuły znane z komputerów stacjonarnych, jak i własne tytuły producentów Nintendo. Dodatkowo wszystkie gry odpalą się i będą działać zarówno w trybie z zadokowanymi kontrolerami, jak i bez nich.

fifa

“Platformówki” na Swichu

         W bibliotece gier Nintendo Switch odnajdziemy również wiele gier platformowych i familijnych, dzięki czemu zapewnimy rozrywkę nie tylko sobie ale również całej rodzinie. Wspaniałym dodatkiem jest również możliwość grania w gry dwuosobowe. Jeśli panele kontrolne zostaną odłączone, stają się pojedynczymi kontrolerami dla każdego z graczy. W taki sposób można konkurować w grach platformowych z serii Mario lub kooperować w Unravel 2 okraszonym przepiękną muzyką i szatą graficzną.

xbox

         Dodatkową zaletą Nintendo Switch jest to, że zarówno kontrolery, jak i stację dokującą i przyłączniki do kontrolerów kupujemy od razu w zestawie i nie trzeba dobierać akcesoriów — wszystko kupujemy za jednym razem (więcej na Elektromaniacy). Dzięki temu nie wydajemy dodatkowych pieniędzy na akcesoria i możemy przeznaczyć je na gry do Nintendo Switch, których ceny również nie są wygórowane.

Polecamy także: https://organicseries.pl/ oraz https://www.beautyspaexpert.pl/.